[]

Wordde sayfa numarası

Tez yazarken içindekiler özet bölümleri roma rakamları ile, geri kalanını normal rakamlar ile numaralandırmamız gerekiyor. Bunun için sayfa düzeninde kesmeler özelliğinden sonraki sayfa'ya tıklayıp sayfa numaralarını verdim. Ama kesme yaptığım yerde boş bir sayfa koydu ve türlü silemiyorum. Videolarda öyle olmuyor. Boş sayfa da 1 numara, başlaması gereken bölüm de 1 numara oldu, gerisi normal. Nasıl yapayım anlamadım. Bozdum iyice. Yardım edeceklere teşekkürler.
 
soruya cevap değil ama önemli. ne yaparsan yap da yedeğini almadan kurcalama.


  • orijinal nick bulamadim  (10.06.19 13:51:12 ~ 13:51:37) 
Kesmeyi kaldırıp dene bir de. Sayfada yer kalmadıysa sonraki sayfaya atabilir.


  • playing star again  (10.06.19 13:57:09) 
o boş sayfa genelde hemen kesmenin yapıldığı sayfa tıklım tıklım doluysa oluyor. ya yan veya üst cetvelden sayfanın boyutunu bir tık uzatın ya da o sayfanın fontunu 0,5 küçültün. o zaman o boş sayfanın oluşmaması lazım.


  • lesmiserables  (10.06.19 14:09:04) 
Oldu. Tam olarak nasıl oldu anlamadım, çok dolu değildi sayfa. "Öncekine bağla" diye bir kısma tıkladım sanırım öyle oldu. Teşekkür ediyorum hepinize.


  • noisette  (10.06.19 14:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.