[]

usb ethernet karti kablolu lan ethernet çevirici çalışma problemi

problemi

internetten şu ürünü aldım:

urun.gittigidiyor.com

yanında da cd göndermişler, benim laptopta cd driver yok, netten ne diye aratıp indireyim programı? teşekkürler

 
Bilgisayarınıza internet verme imkanınız yoksa (Wi-Fi aparatı vb gibi) o cv'yi ROM'u olan bir makine ile flash diske kopyalayıp yapın. Normalde Windwos driver'ı otomatik bulup yüklemeli.


  • himmet dayi  (10.06.19 13:25:21) 
hocam
win 10 ise calistirması lazım
tak usb yi direk bulur
  • kingcyrax  (10.06.19 16:24:59) 
Tak kullan olması lazım bu aletin


  • westblack  (10.06.19 16:44:24) 
Öyle olmadı maalesef ama. Çalışmadı yahu :(


  • beni sen öldürme  (10.06.19 18:31:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.