cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

bende nvidia 3gb msi 1060
amd ryzen 5 1500x
16gb ram

var. google'ladim cok absurt bir sistem gereksinimleri listelenmis o yuzden tereddut ettim pre-order icin. sistem kaldirir mi? basayim mi pre-order'a?

bonus: www.altf4game.com
burada 175 tl. bir sikinti yasayan var mi? bu siteyim bilmiyorum.

gift olarak teslim ediliyormus alma bence.o sistem de cok rahat kaldırır full ayar olmasa bile.

  • valkin rockefeller  (10.06.19 01:50:39)
Evet gift olarak veriyor. Ne dezavantajı var öyle vermesinin?

  • seksli harf  (10.06.19 08:17:48)
muhtemelen sistemin yeterli olur.

daha şimdi altf4fame'den aldım. önce siteye para yüklüyorsun bilmem ne pay üzerinden. kredi kartı ile attım onu sonra 0850 li bi numara aradı ve onay istedi onayladım. para geçti siteye sonra da o parayla aldım oyunu. altf4game diye bi kullanıcı steam'den beni ekledi ve hediye olarak oyunu gönderdi

ben de ilk kez kullandım ve sonuç burda;

prntscr.com
  • washe  (10.06.19 09:51:57)
Preorder verirsiniz keyi 10gün sonra verirlerse ağlamayın daha önceden bu tarz sitelerde yaşandı bu tür olaylar.

  • bahoho  (10.06.19 09:57:30)
sonuc itibariyle pre-order 10 gun sonra godnermesi bir seyi degistirmez. onemli olan gonderiyor mu ki gonderiyor gozukuyor. :)

  • seksli harf  (10.06.19 20:34:12)