[]

eski sevgiliye hediye

şimdi bir çift düşünün, iyi arkadaşlardı, çocuk kadının doğum gününde yemek yaptı hediye aldı vb, iki ay sonra ayrıldılar, bir aydır arada instagramdan konuşuyorlar (story üzerine bir iki kısa sohbet). şimdi kadın, erkeğin doğum gününde hediye almak istiyor, arkadaşlıkları için. ne alabilir? bu arada erkek geçmişte "ben medeni değilim, eski sevgilimle arkadaş olmam." diyen bir kişi ancak bunlar arkadaş kalmışlar, muhtemelen ilişkileri ilişki gibi değildi diye. hani yanlış anlaşılabilecek bir hediye de olmasın.
ben çiçek (saksı çiçeği) önerdim ama daha önce bonsai almış sevgiliyken. başka da bir şey bulamadık. (bu arada yüz yüze görüşemezler, kadın ankarada çocuk izmirde çünkü) 
Almasin. Eski sevgiliye hediye alınmaz. Yok illa böyle bir hata yapıcam diyosa çiçeksepetinden yollasın bi şeyler. Göze hitap etsin yeter. Çok da önemli değil.


  • adwokat  (09.06.19 23:38:48) 
sorunun cevabı değil ama almasın. eğer iki taraf da kendi yollarına devam ettilerse bu suyu bulandırmak olacaktır. mesajla ya da arayarak kutlaması kafi olur.
anlaşıldığı kadarıyla ayrılmadan önce kız tarafının doğumgününe karşılık olarak böyle bir jest yapılmak isteniyor. erkek tarafı da "eski sevgilimle arkadaş olmam" diyen bir tipse tekrardan duygusal konuşmalara hazır olun.

hiç öyle bir şey yok dersen de anlam çıkarılamayacak ıvır zıvır alınabilir; kulaklık, powerbank, bardak termos vs.
  • ilkot  (09.06.19 23:41:46) 
Eski sevgiliye hediye alinmaz.

Deneyimle sabit. Gereksiz. Yeni birini tanimak dogru olan.
  • baldan kaymak  (09.06.19 23:55:27) 
“şimdi kadın, erkeğin doğum gününde hediye almak istiyor, arkadaşlıkları için” :):)
Kendinizi kandırmayın genşler, eski sevgiliye hediye alınmaz.
Eski sevgiliye hediye almak, ben seni unutamadım bak zarf atıyorum karşılık verde geri sevgili olalım demektir.
  • takıl yani takmıyo belli  (09.06.19 23:56:03) 
tshirt, gömlek veya şort/pantolon olabilir.


  • selam  (09.06.19 23:59:25) 
eski sevgiliden arkadaşlığa devşirme kişi hediye alınmasını gerektiren düzeyde bir arkadaş değildir. ne alırsanız alın gereksiz anlamlar yüklenecek o hediyeye.


  • Phoebe  (10.06.19 09:58:53) 
adama yürüyorsan al, yürümüyorsan alma.


  • KaraSakall  (10.06.19 16:36:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.