[]

En Sağlam İlişkileriniz Neye Dayanıyor

Sözlükte başlığı arkadaşlıklar için açılmış ama her türlü ilişkide(aile/arkadaş/sevgili) dayanağınız ne oluyor?

bence acı paylaşmış insanların ilişkileri daha kuvvetli oluyor.


 
benim en sağlam arkadaşlıklarım çocukluk'a dayanıyor. 7 yaşında beraber top oynadığımız adamlarla ölüme bile giderim. böyle 4-5 kişi var.

yıllar geçtikçe her ortamdan iyi arkadaşlar oldu ama onlar başka..
  • Neill  (09.06.19 20:34:44) 
tüm sağlam arkadasliklarim/iliskim liseye dayanıyor. benzer zeka seviyesi benzer hayat görüşü benzer zevkler vs liste uzar gider.


  • lata  (09.06.19 20:49:40) 
Fedakarlık, vefa, güven, samimiyet... Annem ve babamla böyle bir ilişkim var sadece.


  • whyamy  (09.06.19 20:54:48) 
Birbirimize genel anlamda çok benzememize,bana karşı hiç yanlış yapmayacağını bilmeme ve bu sadece bir kişiye özel bir durum.İnsanlara güvenim yok.


  • Varolus sancısı  (09.06.19 21:09:43) 
Zor durumlarınızda yanınızda olan ve bu durumda söyledikleri ve hareketlerindeki samimiyetiyle hatıralarınızda iz etmiş kişiler. Hiç şaşmaz bu kural. Sizin iyiliğinizi isteyen kişiler gece gökyüzündeki yıldızlar gibi ışıl ışıl parlar ben burdayım derler karanlık zamanlarda.
Ben de arkadaşlar gibi fedakarlık+samimiyet+güven diyorum.

  • creedwar  (09.06.19 23:02:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.