[]

Yazlık Ev Konum Önerisi Hk.

Dostlar Selam,

İstanbula yakın canımız isteyince kaçabileceğimiz yazlık aramaktayız. Radarımızda; İğneada ve Çanakkale bölgeleri var. Sizlerin önerebileceği bölgeler var ise artılarıyla eksileriyle öğrenmek isterim.

Tercihlerimiz:
Bölge aşırı olmasa da hareketli olması.
Çeşitli gıda ürünlerine kolay ulaşılabilir olması.
Bölgenin demografik durumunun iyi olması.
Denize, plaja yakınlığı ve denizinin iyi olması.
Max ayırabileceğimiz maddi rakam: 250 - 300

Veya sizin ekleyeceğiniz diğer olasılıklar.
Şimdiden teşekkürler.

 
Buraya başka şeyler yazmıştım ama açık konuşmaya karar verdim. Edremit körfezine gelmeyin. Neden derseniz burası hep cehape zihniyeti. O yüzden buraya köprü yol yapılmıyor. Bunu niye anlatıyor peki, bayramlarda tatillerde biraz argo olacak ama ipini koparan İstanbullu buraya geliyor. Trafiği felç ediyorlar sabırsızlar, bi tuhaflar. Genelleme yapıyorum ama çoğu öyle. Kasada sıra beklersin önüne geçer yolda ya çok yavaş gider ya çok hızlı gider vs. Şimdi beni eleştirenler olacaktır ama şöyle yapın, bir Şubat ayında 1 hafta yaşayın bir de Temmuz’da bi bayramda aradaki farkı görüp bana hak vereceksiniz.

Sonuç olarak Edremit körfezine gelmeyiniz lütfen.
  • infernalcadre  (08.06.19 23:58:00) 
silivri. istanbula yakın.


  • dafuq  (09.06.19 08:45:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.