[]

Kendime Çırak Arıyorum [YAZILIM]

Merhaba arkadaşlar.

Ben kafasında sayısız fikri olan ama hiçbir zaman hiçbirini hayata geçirememiş birisiyim. Ya vaktim olmuyor yada tek başıma yalnız hissediyorum.

Bir çok fikrim var. Bunların çoğu da yarım kaldı. İşlerim olduğunda yardımcı olacak yada yönlendirebileceğim, yazılım projesi yapabileceğim bir çırak arıyorum.

Hedefim para kazanacak, katma değer oluşturacak veya sırf eğlencesine geliştirilecek yazılım projeleri sağlamak. Ayrıca araştırılacak şeyler de var.

Sağlayabileceğim imkanlar kişisine göre çok değişiklik gösteriyor. Ama başta eğitim, yönlendirme ve ortak projelerin karını bölüşme diyebilirim.

Yazılım konusunda yetkinliğimi merak ediyorsanız emin olun belli bir seviyeyi geçtim. Ama dediğim gibi tek başıma yapamıyorum bazı sebeplerden.

Hiçbir şey bilmiyorsan ve başlamak istiyorsan, kafanda sorular varsa veya sadece konuşup arkadaş olmak istiyorsan yine yazabilirsin.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.