[]

son 2-3 senedeki güzel diziler?

son 2-3 senede cikmis güzel dizi var mi? stranger things, dark, chernobyl filan seyrettim.

tüm önerileri bekliyorum.


 
the sinner


  • onkiloversemtamamım  (08.06.19 19:19:52) 
Tha handmaid’s tale
Şahsiyet

  • cemallamec  (08.06.19 19:25:06) 
2-3 seneyi birazcık aşmış olabilir ama Brooklyn Nine-Nine her zaman favorilerimden biri.


  • whyamy  (08.06.19 19:47:53) 
  • veri  (08.06.19 20:20:50) 
selamlar.

1. fleabag
2. the good place
3. The Handmaid's Tale
4. %3
5. maniac
6. şahsiyet
7. masum
8. crashing
  • fragile lady  (08.06.19 22:28:26) 
Mindhunter
The OA
Westworld
Love, Death and Robots
American Gods
After Life
The Crown
This is Us
The Night Of

bir de eğer aşırı sci-fi seviyorsan 4 yıl öncesinden The Expanse var aklıma gelen. ama 4 yıl olduğu için onu listenin dışında, ek madde olarak yazdım.
  • kiyiya vuran dildolar  (09.06.19 01:20:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.