[]

Franklin Covey Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı 4.0 Eğitim Seti 50 TL

Franklin Covey Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı 4.0 Eğitim setimi satıyorum. Orjinal Türkiye versiyonudur. Eğitim içeriği tamamen bizim topraklarımıza uyarlanarak hazırlanan özel division serisidir. Set sıfırdır. Sadece 1 sayfasında çizik vardır. Setin diğer tüm ürünleri eksiksiz verilecektir. Kargo bana aittir. Istanbul ici Kadikoy Maltepe Kartal elden teslim edebilirim. Fiyat 50 TL'dir Ilgilenenler burdan mesaj atarak iletisime gecebilirler.

İçindekiler:
- Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı 4.0 Eğitim Kitabı
- 7x7 Kontrat Guide
-Uygulama Kartları
-Beceri Geliştirme Kartları
-Not defteri
-Talking Stick
-Feature Space
-Eğitim Kalemi

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.