[]

Üst ve üst-iç bacak kısımlarında devam eden et kesiği şeklinde ağrılar?

Arkadaşlar daha önce de açmış olduğum bir konuydu bu. Yorumdaki arkadaşın tavsiyesiyle gittiğim kalp damar doktoru herhangi bir sorun bulamadı. Fakat benim ağrılarım devam ediyor. Hiç spor yapmadığım halde, uzun süre oturarak çalışmaya bağlı üst bacak kısmında, üst bacağın birbirine bakan taraflarında ayağa kalkarken, merdiven çıkarken kramp benzeri ağrılar devam ediyor. Hareketli geçirdiğim günün ertesinde olmuyor mesela. Uzun süre oturarak çalışmalar bacaklar böyle ağrı yapar mı? Eskiden hamlayınca ya da halısaha yaptıktan sonra olurdu bu tip ağrılar.
 
Bacak bacak üstüne atmak ben de benzer ağrılara sebep oluyor. Masa altı ayak desteği alarak çözdüm konuyu. Bir gözlemleyin kendinizi, belki sizde çok bacak bacak üstüne atıyorsunuzdur?


  • Phoebe  (08.06.19 14:58:39) 
Yok tam tersine hiç sevmem bacak bacak üstüne atmayı onun dışında bir şey umuyorum.


  • un4given  (08.06.19 15:37:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.