[]

izmir havalimanından bornova 2. jandarma Komando tugayına gidiş

havalimanından tugaya gitmem gerekiyor.
izban varmış limanın önünde ona binip kemer aktarmaya geçip, kemer kavaklıdere 117 numaraya binmeyle gitmek mümkün mü? izban'a binilen yerde kart satılıyordur herhalde tahmin ediyorum.
teşekkür ederim şimdiden sağolun.


 
Havalimaninda kart satılıyor.

Onun dışında moovit isimli uygulama var. Bütün bilgiler yazıyor içinde. İndirip kurabilirsin. En temiz o götürür seni
  • westblack  (08.06.19 12:30:10) 
Bu sıcakta tugaya mı gidilirmiş, İzmir'desin işte git sahillere gir denize ne yapıcan tugay mugay. İşin geyiği bir yana hayırlı teskereler desek yanlış olmayacak sanırım.


  • zekicalik  (08.06.19 13:57:57) 
Havaalanından Bornova metroya giden 1 saatte bir kalkan otobüs var onla bornova metroya kadar gidebilirsin. oradan sonrası için taksiden bir fiyat al derim. heyy taksi uygulaması ile 35 tl tutuyor. Küçükpark'ta biraz vakit geir sonra teslim olursun.


  • murtiii  (09.06.19 00:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.