[]

Kedi birinci kattan aşağı düştü Antep veteriner önerisi acil

Ön sol ayağının üstüne basamıyor, sol gözünün altı kanamış. Aşağıua indiğimde bana tısladı baya. Elletmedi kendini. Evin kapısını açık bıraktım kendi girdi içeri. Dediğim gibi sol ayağa basamıyor. Birinci kattan düşüp de nasıl böyle oldu anlamadım. Bir de ben uyuyordum belki de bir saat dışarda kaldı garibim bu halde. Ne yapmalı? İç kanamadan şüphelenmeli mi?

Şu an tıdlamadı geçti ama elletmiyr kendini pek


 
Veteriner maraşta da olur, hatta Maraş daha yakın bize ama Antep'te hem duyurusu daha çoktur hem de daha büyük şehir diye orayı yazdım.


  • beni sen öldürme  (08.06.19 08:46:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.