[]

Kedimin Nesi Var?-Eklemeli

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com

Bugün eve bi geldim, gözü kızarmış ve şişmiş. Hemen veterinere götürdüm, enfekte olmuş dedi. Az önce de ilk fotoğraftaki ısırık gibi bir izle karşılaştım.
Hemen acile götürmeye gerek var mı? Ne olabilir bu? Saçkıran olabilir mi? Ya da gözü ve sırtındaki iz birbiriyle bağlantılı mıdır kesin?
Yemesi, uyuması ve dışkılaması normal.

Teşekkür ederim.

 
sokağa çıkıyorsa sokaktaki bir kediden dayak yemiştir. aşıları tamamsa mesele yok. değilse de yarın veterinerini arayıp sorabilirsin.


  • tururo  (07.06.19 21:29:03) 
Son bir karması ya da paraziti eksik galiba hocam ama evden hiç çıkmadı şimdiye kadar (veteriner dışında).
Hastalık olmasından o yüzden korkuyorum.

  • mor bembombom  (07.06.19 21:31:00) 
hastalık olabilir elbette. ayakkabıyla bile eve mikrop girmesi mümkün. o ısırığa boynundaki abajur nedeniyle de olabilir. yarın veterinere bir sormak en iyisi.
geçmiş olsun.

  • tururo  (07.06.19 22:49:15) 
sırtındaki oluşum bana mantar gibi geldi. bizim kedide de yıllar önce olmuştu, kremle tedavi ettik. her yıl da mantar aşısını yaptırıyoruz hiçbir şey olmuyor artık. ama bi veteriner görsün tabii benimki tahmin :)


  • theseachange  (07.06.19 23:10:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.