Burun estetiği fiyatı

Merhaba, burun estetiği yaptırmak istiyorum, öğrenciyim. yıllardır bu yüzden çok takıntılı ve mutsuzum, burnum tüm görüntümü bozuyor gibi hissediyorum. Küçükken de burnum kırılmıştı belki o yüzden böyle oldu, çok olmasa da biraz nefes alma problemi yaşıyorum ama daha mutsuz olduğum şey şekli.

Benim biriktirdiğim belli bir miktar var. yaz aylarında da üzerine koyacağım ve bi' 2-3 bin liram olacak gibi.

Sizlere sorum, bu ameliyatı yaptıranlar ya da bilgi sahibi olanlar ortalama ne kadar ücret ödeniyor?
biriktireceğim para burun estetiği yaptırmama yeterli olur mu?

Öncelikle geçmiş olsun, kardeşim geçen sene devlet hastenesinde oldu yaklaşık 1000 tl tuttu. Kendine özel amliyeyatta kullanılan aletler ve ameliyat sonrası ilaçlar dahil. Kardeşimin ameliyat olduğu doktor şimdi bir özel hastanede geçen gün arkadaşım gitti aynı doktora 15 bin tl demiş. Tabi sorun nedir, bilemem, ameliyattan ameliyata fark vardır muhakkak.

  • paramolacak  (07.06.19 16:56:13)
nefes alma problemin varsa devlette iyi bir doktora ücretsiz yaptırabilirsin. doktoru iyi seçmek lazım bazıları estetik yerine sadece ucunu kaldırabiliyor sadece.

tıp hastanelerinde 2 prof'la görüştüm biri sadece 1000 lira mı ne istedi diğeri de 1300'lerde bişey demişti ama hocalar umursamazdı.

küçük bir şehirde ki özel hastanede ki doktor 2500'e hallederiz demişti o da umursamazdı.

çok fazla yapılan ameliyat olduğu için mi ne doktorlar pek umursamıyorlar gibi.

ha dersin ki çok meşhur bilinen bir doktora gidecem en iyi hastanelerden birinde olacam o zaman 5binlik yerde söyleyebilirim 15binlikte. şehre göre bile değişir.

edit: devlet hastanesinde ücretsiz ameliyat oldum
  • avatar is back  (07.06.19 16:59:06 ~ 16:59:41)
Devlet hastanelerinde ücretsiz ya sa fakültelerde düşük bir meblağa yaptırabilirsiniz ama estetik olduğu belli olur. Özeldeyse 2-3 bine yaptıran bulamazsınız. Dolayısı ile benim size önereceğim yer uygun bir tıp fakültesine gitmeniz.

  • cemallamec  (07.06.19 17:07:40)
bizim hocalar 4000e yapıyorlar yaklaşık

  • yuvarlanantencereninkapagi  (07.06.19 18:38:16)
sora sora bulunur... küçük şehirlerde de iyi hekimler var.

meşhur bir hekime danışacağında bir arkadaşıma eşlik etmiştim, hekimden hoşlanmamıştık; paraya aç bir tarzı vardı, kadına iki ameliyat daha ittirmeye çalışmıştı. ayrıca herkese aynı burnu yapıyor. sonra aynı kadın o hekimin istediğinin üçte birini ödeyerek ameliyat oldu ve netice gayet başarılı. araştırmak lazım.
  • e haliyle  (07.06.19 18:42:49)
Kasım ayında bursada yengem hem nefes sorunu hem estetik için özelde ameliyat oldu, 9 bin tl tuttu.

  • somethinginthewayshemoves  (07.06.19 23:18:26)