[]

Amuda kalkarken kafa üstü düştüm

çocukla çocuk olacağım tuttu.

amuda doğru kalkayım dedim, ayaklarımı kaldıramadım tam yukarı, o ara dengem bozuldu ve öne doğru devrilmeye başladım. o ara ellerim dayanamadı ve kafam direkt zemine çarptı, o darbe ile tüm omurgama yük bindi.

şu an çok hafif ağrı hissediyorum yer yer hareket ederken.

ilk defa bu tarz bir şey yasıyorumda bir öneriniz var mı?
eğer artacak olursa doktora gideyim diyorum.

 
Belini çeksinler. Veya barfiks direğinde asıl.

Yıllar önce amerikan futbolu oynarken neden kafanın üst kısmıyla değil de alın bölgesiyle kafa atmak gerektiğini böyle bi olayda öğrenmiştim. Dikine kafa atınca omurgam kıçımdan çıkacaktı az kalsın. Artarsa hiç beklemeden git. Çok önemli bi bölge omurga.
  • (s)AINT  (07.06.19 14:35:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.