[]

2 aylık erkek yavru tekir kedi için acil yuva aranıyor

ön edit: moderatörlerden rica biraz yukarıda kalabilir mi? durum çok acil çünkü.

merhabalar,

3 gün önce kapıma bi tane yavru kedi geldi. oldukça minnoş ve oyuncu bu çocuk için acil yuva arıyorum. kendim bu yaz annemin rahatsızlığı sebebiyle onun yanında olacağımdan bakma imkanım yok ne yazık ki ve 5 gün sonra gideceğim. sokağa da salmak istemiyorum bu çocuğu. şimdilik son derece oyuncu kerata ve biraz dişleri kaşınıyor doğal olarak :)

lokasyon: istanbul(avrupa yakası) aracım yok. metrobüs güzergahına kadar getirebilirim.

iletişim: o.ferdi@hotmail.com ya da sözlük ve duyuru üzerinden mesaj yoluyla olursa çok sevinirim.

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.