[]

Ankara Kahvaltı Mekanı Önerisi

Selamlar. Masaya 50 çeşit şey getirmeyen ama getirdiği 3-5 çeşit de lezzetli olan, Ümitköy'deki laik düdükleyen mekanlardan olmayan, çayı iyi bir mekan aramaktayız. Var mıdır tavsiye edeceğiniz bir yer?

Teşekkürler.


 
Loophole
Mujgan bestekar (azıcık pahalı bu)
Cafe del mundo
  • kablelvuku  (07.06.19 09:09:14) 
  • sinematikcrop  (07.06.19 10:23:50) 
madnut var. yeri biraz ufak, ama lezzet hat safhada.


  • babilbaligi  (07.06.19 10:55:30) 
  • jason bourne seksapeli  (07.06.19 13:14:48) 
Varuna tunali


  • loneride  (07.06.19 14:47:52) 
Kafes fırın. Ekşi Maya da var ama ümitköyvari.


  • snape i başından beri tanırım  (07.06.19 20:50:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.