[]

satılık çeşitli eşyalar//go pro, kulaklık, vb.

Merhaba,

Elimdeki fazlalıkları satmak istiyorum. Ürünleri sıraladım, dileyen iletişime geçebilir. Linkleri örnek olması için ekledim. İstanbul içinde elden teslim edilir.

Teşekkürler.

Go Pro Hero 3+ Silver Edition: 700 tl (git: www.dr.com.tr) sadece bir kere su altı çekim yapıldı. çok az kullanıldı.

Sennheiser HD 205 Kulaklık: 150 tl (git: www.hepsiburada.com) çantası ile birlikte vereceğim, çok az kullanıldı. kablosuza geçtim.

Kodak Carousel s-av 2010 slayt makinası: 750 tl örnek bulamadım. uzun yıllardır duruyor. 2 dolu slayt tablası ile birlikte vereceğim.

Forclaz 10 uyku tulumu: 60 tl (git: www.decathlon.com.tr) geçen sene 3 kere kullanıldı. lite olanını aldım.

Case Logic 10.1 tablet çantası: 30 tl (git: www.vatanbilgisayar.com) tablet kullanmıyorum.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.