[]

John Lennon tarzı gözlüğü erkeklere yakıştırıyor musunuz?

size ne düşündürüyor kişi hakkında?

güneş gözlüğü ya da şeffaf...

cinsiyet de belirtir misiniz?

sağ olun.

 
20lik delikanlı degilse yakışmıyor. Yüzün de dar olması lazım ayrıca. Etli yüze kötü durur.

K
  • dont eat me  (05.06.19 15:17:13) 
Yakisikli adama dahi yakismiyor. E.


  • hey corc versene borc  (05.06.19 15:22:20) 
bence yakışana yakışıyor. bizzat şahidim, adam sürekli takıyordu ve su gibi oluyordu.


  • cemallamec  (05.06.19 15:25:23) 
bazi yuz tiplerine yakisiyor, yuzune uygunsa kullanabilirsin
erkek

  • exlibris  (05.06.19 15:42:49) 
Bu tarz gözlük takan adamı ciddiye alamıyorum ben. Bir işin ucundan tutup yapabilecek birisi gibi görünmüyor. Tuttugunu koparan tarzda, mucadeleci, curetkar, karizmatik, idealist gibi hic hem de hic görünmüyorlar. Bir baltaya sap olamazlar, hayirdir abi diye sorsan sistemi elestirir ‘marjinal’ ya arkadas. Bunlar biraz daha hayatlarini kendi istedikleri tarzda şımarıkça yaşamaya alışmış gibiler. Kendi istedikleri tarz dedim ama tam olarak istediklerinden emin olamadiklari icsel celiskilerle dolular muhtemelen.


  • hepbiarayisicinde  (06.06.19 11:50:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.