Gözdeki beyaz kısmın parlak ve temiz olması

Bu genetik bir durum mu? Damarlı, kırık beyaz olması düzeltilebilir durum mu?
Bazı insanların tertemiz duruyor bu nasıl oluyor? Hiç mi uykusuz kalmıyor veya bu durumu etkileyecek kötü alışkanlığa sahip değiller?

Sigaranın bu kısmı sararttığı ve içkinin damar belirgenliğini artırdığını duymuştum. Bunları kullanmayan birnde olması normal mi?

ben de bunu soracaktım. #rez

  • dismainpula  (04.06.19 14:59:40)
alkol ve sigara rengi soluk sarımtırak yapiyor. gözdamlasi var ithal beyazlatmak için, diziler, cekimler için kullaniliyor. alip denedim gerçekten bembeyaz yapiyor ama 8 saat kadar sonra kizariklik ve baş ağrisina neden oldu bende.

  • sinematikcrop  (04.06.19 15:27:47)
cevabı yazmışlar. Sanıyorum genetik faktorler benim gözler ileri derecede bozuk fakat beyaz kısmı bembeyaz cok saglıklı gozukuyor dışarıdan.

  • Aşk Adamı  (04.06.19 16:07:27)
@dreamnesiac
optrex eye drops
büyük eczanelerde bulunuyo heryerde yok
  • sinematikcrop  (05.06.19 15:19:15)