[]

Kavacık köprüsü'nü iyi bilen?

Sağ olsun arkadaşlar Celal Aras Anadolu Lisesine nasıl gidileceğini sorduğum duyuruma (www.eksiduyuru.com) çok detaylı yanıt vermişler. Fakat Kavacık köprüsü durağında hiç inmedim ve dışarıdan gördüğüm kadarıyla çok karmaşık görünüyor.

Özetle, ilgili durakta inip (Ümraniyeden geliyorum) Rüzgarlıbahçe mahallesine geçmem için hangi yönden devam etmem gerekiyor? Üst geçit çok uzak mı?

bit.ly

 
Durakta indin. Durağın arkasında yeşillik bi yol var. Bu yola girmek için durağın arkasında sol taraftaki merdivenlerden girip direkt ilerlemen gerekiyor. Bu yeşil yol bitince sola dönüp direkt ilerlersen Rüzgarlıbahçe mahallesindesin. Bunu Avrupa yakasından gittiğini düşünerek söyledim. Anadolu'dan giderken diğer insanları takip et. Anadolu sigorta binasını göreceksin sağında, ora rüzgarlıbahçe mahallesi işte.


  • mg3929  (04.06.19 13:17:49) 
aslında çok kolay. indiğin durağın arkasından devam eden patika yolu yürüceksin. zaten üst geçiti görürsün orda. üst geçitin oraya geldiğinde sağa dönüp yukarı devam ediceksin. anadolu sigorta binası sağda kalıcak sen yürürken. dümdüz yukarı doğru meydana çıkıcaksın. referans olsun diye söylüyorum, aksa binası var mesela yine yolun sağında. meydana geldiğinde sağ tarafında dacia'nın binası var, otogar var. otogara sırtını verip ortadaki çemberin karşısına geçiceksin. liseyi görürsün zaten. önünde tanzim çadırı da var. bunlar hep referans :)


  • spirit crusher  (04.06.19 16:43:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.