[]

Hayvan sahiplerine bir soru

Hayvanınıza bir soru soracaksınız ve o da insan gibi konuşarak size yanıt verecek. Tek soru hakkınız var. Ona ne sorardınız? Hayvanın türünü (kedi, köpek, ...) de yazın lütfen.
 
Kedime, onu yeterince mutlu edip edemediğimi veya daha mutlu olması için neler yapabileceğimi sorardım.


  • mor bembombom  (03.06.19 20:56:27) 
@mor +1000 benim için kedim inanılmaz değerli, yeni sahiplenmeme rağmen inanılmaz bağlandım şu hayvana.


  • Boris  (03.06.19 21:03:51) 
1000 dilek hakkı daha dilerdim.

humm bu başka sorunun cevabıydı...
  • goodz  (03.06.19 21:09:46) 
Su kaplumbağamıza, bizimle mutlu musun yoksa doğada mı olmayı tercih ederdin?
25 cmi geçti de, malum evdeki akvaryum ne kadar büyük olabilir, botanik parka falan salsak acaba daha mı mutlu olur yoksa tutunamaz mı hep merak ediyoruz.

Eşime sordum, beni tanıyor musun derdim diyor :) kıyamam çünkü asla emare yok
  • somethinginthewayshemoves  (03.06.19 21:52:12) 
"Marvin evladım sen bize miyavlayarak cevap verdiğinde ne dediğimizi anlıyor musun yoksa boş mu yapıyorsun" diye sorarım. Çünkü farklı sorulara/seslere farklı tonlarda cevap veriyor manyak kedim.


  • kobuzchu kiz  (03.06.19 22:23:51) 
kedime neden çılgınlar gibi öğürerek sanki bir şey görmüşçesine duvarlara tırmandığını sorardım herhalde :’))


  • theseachange  (03.06.19 23:13:33) 
çok zor soruymuş be. romantik yanıma kapılıp ben de morbembombom +1 demek istiyorum da bir taraftan da bir şeyleri söyleseler bile illa ki lojistik imkanlardan ve hayatın koşturmasından dolayı onu bir süre sonra ya da baştan hiç gerçekleştiremeyeceğimi düşünüyorum.

sanırım ikisine de ayrı ayrı "ne olursa olsun seni çok sevdiğimi biliyor musun?" diye sorardım. cevap hayır olursa o da kötü tabii. ama oradan yola çıkıp sevildiklerini hissedebilmeleri için yapabileceğim daha da fazla ve farklı şeyleri keşfedebilirim. onların belki de gerçekleştiremeyeceğim istekleriyle değil de, kendi şeklimle öyle olduğu için diyorum. yoksa aynı noktaya çıktığının farkındayım.
  • kiyiya vuran dildolar  (03.06.19 23:22:45 ~ 23:23:51) 
Sokakta bulunmuş olan ve duyurudan @dessy'nin vesile olmasıyla sahiplendiğim köpeğime, sana sokak günlerinde kötü bir şeyler yaptılar mı diye sorardım. Zira sahiplendiğim ilk zamanlarda insanlardan o kadar çok korkuyordu ki. Sokaktan psikolojik izler taşıdığı çok belliydi. Sokak günlerini çok merak ediyorum çünkü.

2012'den beri sağlıklı ve mutlu bir şekilde benimle yaşıyor. Düşünün onu sahiplendiğimde lisans öğrencisiydim. Bekardım. Şimdi doktoram bitmek üzere, akademisyenim, evliyim, çocuğum var. Hayatımın en büyük değişimlerine benimle birlikte şahit oldu. Çok şükür halen çok sağlıkl ve bizimle beraber.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (03.06.19 23:43:54) 
Köpeğime nasıl bir hayat yaşamak istediğini sorardım.


  • alessea  (04.06.19 00:23:58) 
Kedime kendisi dışında bir şey düşünüyor mu diye sormak isterdim.


  • kaledekiyalnizlik  (04.06.19 06:06:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.