[]

Bodrum’da öğle yemeği yenecek restoran tavsiyesi

Selam, böyle öğleyin oturup hafif yemekler, tapas vs yiyebileceğim, soğuk bir bira yudumlayabileceğim sakin bir yer tavsiyesi istiyorum. Çok mu şey istiyorum bilmiyorum. Marinadan zeki mürenin evine giderkenki ana caddedeki sağlı sollu basmakalıp tourist trap dükkanlar gibi değil de daha kendi halinde, orijinal bir yer olabilir. Bence anladınız. Türkiye’de samimi restorancılık genel anlamda nadir bir konsept ama olur ya. Teşekkürler.
 
Yemek var mi hatirlayamadim ama ebow’a bir baksaniz


  • bradshaw  (03.06.19 09:13:41) 
yatch club ile belediyeye arasındaki yerlere bakabilirsin, çarşı içindeki mekanlara göre daha iyidir.

bodrumcanli.com bu cadde.
  • zbrs  (03.06.19 10:08:40) 
merhaba. artık cevabım icin geç herhalde ama ebow da yemek yok. eskici var o yol üzerinde orası yine deniz kenarı nargileci mekanlardan iyidir. gideceğiniz yol üzerinde arka pizza var, kule bara gelmeden. en iyi yemek yenecek mekan hatta bodrumda en iyi pizzacı. (aksam gidecekseniz revervasyon sart) özellikle tapas için taaa geriye dönüp bodrum marinanın karşı hizasında ki sırada bi yer var. tam olarak bodrum marina otoparkının karşısında ama yemedim bilmiyorum. molly malones adında bi irish pub var oranın yemekleri de güzel ama yine tam ters istikamette.


  • libertine  (03.06.19 14:53:39) 
Big chefs’e girdik :)


  • i ve been mistreated  (03.06.19 15:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.