[]

açtığımız başlık sol frame'de neye göre çıkıp çıkmıyor?

yahu başlık açıyorum küfür yok bişi yok, tartışmalı bişi değil, tamamen bilgilendirici teknik bir konu hakkında başlık.

başlığın ismi öyle hani yorum katılarak yazılmış bir şey de değil, wikipedia entrysi gibi başlık açmışım, yorumsuz morumsuz başlıkta ilgili nesnenin adı var altında da tanım var bilgiler var ama bakıyorum sol frame'e çıkmamış. neye göre belirleniyor bu sol frame'e çıkacak ya da çıkmayacak başlıklar?


 
ne gibi bir başlık mesela?
benim eyüp sultan hakkındaki entry'mde çıkmamıştı çünkü "din" hakkında. sözlüğün "kontrol mekanizmasını yok edeyim ama yasaklar koyayım" zihniyetinin ürünü.
entry'nizde geçen kelimeler etkendir muhtemelen.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (03.06.19 00:17:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.