[]

Son yıllarda izlediğiniz muhteşem film

Hastayım geberiyorum kaç gündür sıkıntıdan. Şöyle etkisine girip fayt kılap izlemiş ergen gibi dolanacağım güzel bir film önerisi istiyorum. Kült şeyleri genelde izlediğimden son yıllar dedim. Kaliteli olsun türü farketmez. Teşekkür ederim.
 
Coco vardı animasyon baya güzeldi. Hem keyiflendirir de.


  • ravenclaw  (03.06.19 00:12:54) 
Netflixte olmasından dolayı izlemiş olman muhtemel fakat beasts of no nation öneririm.

Johnny mad dog var benzer ayarda. Hem konu hem de kalite olarak.

gerçekliğe bu iki film kadar dayanmasa da, biraz hollywood havası olsa da gangster paradise: jerusalema de güzel filmdir.

Üçünün ortak noktası afrika filmleri olmaları. O kıta üzerinde çekilen filmlerin ayrı bir estetiği oluyor güzel çekildiği sürece. Bu üç film de o sınıflandırmaya giriyor, pişman etmez.
  • kahverengi mont  (03.06.19 00:15:26) 
beauty and the beast


  • diffarentiationation  (03.06.19 00:23:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.