[]

Yeşilköy'den Yeni Havalimanına Nasıl Gidilir?

2 sorum var efendim.

1) Yeşilköy'den Yeni Havalimanına en mantıklı gidiş yolu.

2) Saat 7'deki yurtdışı uçağı için kaçta orada olmalıyız?

 
ahl civarlarından otobüs kalkıyor galba.

4 saat önce orada olun yürüme mesafeleri çok uzun diyor insanlar
  • argent dawn  (02.06.19 23:00:21) 
@argent dawn
4 saat biraz abartı değil mi?

  • parcaliham  (02.06.19 23:14:03) 
yürüme mesafelerini abartmışlar, tamam var mesafe de, 4 saat fazla. 16:30 - 17:00 arası bavul yoksa iyi. kapı anonsları yapılmıyor, gözün ekranlarda olsun.


  • koyusiyah  (02.06.19 23:52:05) 
dış hatlar için 3 saat önce hava limanında olmanız önerilir normalde.


  • argent dawn  (02.06.19 23:57:44) 
1-) Bakırköy İDO'nun önünden Havaist kalkıyor.


  • vhdl  (03.06.19 00:00:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.