[]

Otomobilde ek ÖTV indirimi olur mu?

Selamlar,

neredeyse 10 aydır satışlar ötv indirimine rağmen yarı yarıya düştü.

evet, vergi fetişi bir hükümetimiz var ama bu adamlar da aptal değil. 2009 ötv indiriminde "vergi gelirimiz arttı" diyen mehmet şimşekti.

şimdi sizce geçici olarak ötv nin sıfırlanma ihtimali var mıdır?

 
ek gelir yaratmak ve piyasayı canlandırmak için mecbur yapacaklar. beklemekte fayda var.


  • walter white kilikli  (02.06.19 22:50:24) 
Ne zaman belli olur? Araba almadan bekleyelim mi yani?


  • damba  (02.06.19 23:14:07) 
Valla ben bekledim, pisman oldum. 1 nisandan once 90 bin lira olan arac otv devam ettigi halde 116 bin. Kime satmayi planliyolarsa.


  • trejemu  (03.06.19 00:08:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.