[]

satılık battle.net hearthstone hesabı

kendi hesabımı satıyorum, güvenlik endişeniz olmaması için bir araya gelerek yaparız alışverişi.

2014ten beri aktif kullandığım bir hesap, o tarihten beri her ayın cardbacki var. ücretli ve ücretsiz bütün adventurelar açık, hepsinin tamamını oynayabilirsiniz. standard formatta oynadığım için wild kartları tutmadım ama standard metadaki her desteyi rahatlıkla yaratabilirsiniz. kart detayları aşağıda.

33 legendary
93 epic
245 rare üşenmedim saydım
üşenip saymadığım kadar da common ve basic

2405 de dust var

hesap satışı daha önce görmedim kaçtan gidiyor bilmiyorum. ben 200 lira düşündüm, farklı bir teklifiniz varsa sebepleriyle alayım.

battle.net hesabının içinde tabi diğer oyunlar da var ama hiçbir şeyi satın almadım, sadece heartstone oynadım. yalnız heroes of the storm dahilinde 20-30 karakter açmıçtım zamanında, o da duruyor.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.