[]

çok tatlı sarman erkek kedi sahiplendirme acill!(biraz üstte kalabilir mi?)

modlardan ricam durumun aciliyetinden dolayı biraz üstte kalabilir mi :(

merhabalar,

yaklaşık 1 ay önce oturduğum yere bi tane sarman kedi geldi, tahminen 3-4 yaşlarında. inanılmaz evcil. birkaç kez mama ve su verdim ve her gün gelmeye başladı. bu sürede eve aldım, tuvalet eğitimi var hiçbir sıkıntısı ve rahatsızlığı yok. zaten günün çoğunu uyuyarak geçiriyor. tek sıkıntısı evde tek kalamıyor. muhtemelen korkuyor.

o yüzden evde sabit birinin olduğu(yaşlılar için çok ideal) ya da cafe gibi işletmelerde bi kenarda uyuyabilecek türde bi kedicik.

annemin rahatsızlığı sebebiyle uzun bi süre yanında kalacağım hem de okulum bitiyor o yüzden sokaklara bırakmak istemiyorum. adı da osman bu arada. mahallede osman takmışlar adını ve adını biliyor :)

not: bayramdan sonraya kadar vaktim var, sonrasında annemin yanında olacağım o yüzden modlardan ricam biraz üstte kalması.

ek olarak iç ve dış parazitlerini yaptırdım. herhangi bi biti piresi yok. muazzam bi hayvan evde birileri varsa eğer.

iletişim: duyuru, sözlük ve o.ferdi@hotmail.com üzerinden olursa çok sevinirim.

lokasyon: istanbul avrupa yakası. metrobüs güzergahında olan yerlere getirebilirim. aracım yok.

fotoğraflar;

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.