[]

Celal Aras Anadolu Lisesi (Beykoz)

Çekmeköy-Madenler'den bu okula ulaşmam gerekiyor (pazar günü)
522ST ile kavacık köprüsüne gelsem oradan nasıl gidebilirim?

(sadece iett kullanabilirim)

Çok teşekkürler

 
bit.ly (yandex haritalar)
bit.ly (rotanın ekran görüntüsü)

  • gelecegin yildizi  (02.06.19 16:02:39) 
üst geçitin oraya doğru gidip istersen minibüse istersen de herhangi bir otobüse binip yukarı dogru çıkacaksın. yürüyerek gitmek istersen de yaklaşık dokuz on dakika.


  • nick ver bakim abine oradan  (02.06.19 16:17:11) 
kavacık köprüsü durağında inince 10 dakikalık yürüme mesafesinde.

yukarıdaki harita görüntüsü kavacık köprüsü durağının kozyatağı yönü olanı. senin yürüyeceğin yol biraz daha kısa.
  • spirit crusher  (02.06.19 21:28:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.