[]

İZMİR'de 5 oyuncu bebeğe yuva arıyorum.

İZMİR'DE ANNELERİ ÖLMÜŞ YAVRULARA KALICI YUVA ARIYORUM!
Bu sevimli ve oyuncu yavrular henüz 1 aylık civarı. Anneleri geçtiğimiz gün araba kazası nedeniyle öldü. Bu miniklere kapımın önünde ilk günden beri bakıyorum.hepsi büyüdü ve oyun oynamaya, ağaçlara tırmanmaya başladı. Çok insancıllar, oyun oynamayı çok seviyorlar. Kendi evimde 4 kedim olduğu için evime alamıyorum, ayrıca yoğun bir tempoda çalıştığım için yeteri kadar ilgilenemiyorum. Hepsinin iç ve dış paraziti yapıldı. Bu oyuncu bebeklere yuva olmak ister misiniz?

İletişim: 05557144173-Serkan
Whatsapp'tan 24 saat yazabilirsiniz.

 
Yukarıda sabitleyebilir miyiz rica etsem


  • rakicandir  (31.05.19 23:02:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.