[]

Yeni bestemi dinler misiniz

Merhabalar,

profesyonel olarak ürün tasarımcısıyım ama çocukluğumdan beri batı müziğiyle (müzikal vb) ilgileniyorum, eğitim ve sahne açısından da.

son 2 senedir kendi şarkılarımla devam etmek istiyorum ve bunun için uğraşıyorum.
aşağıda söz ve bestesi bana ait single'ımın linkleri mevcut, bugün yayınladım.
dinlerseniz, beğenirseniz yayarsanız bana çok yardımcı olmuş mutlu etmiş olursunuz.

(git: youtu.be)
(git: open.spotify.com)

 
aydilge zannettim ilk duyunca. fena değil güzel.


  • kablelvuku  (31.05.19 14:31:26) 
Güzel, dinlerim.

Aydilge'yi andırıyor, evet.
  • oligomer  (31.05.19 14:37:44) 
güzel bir pop-indie örneği.sesini ilk duyduğumda gözde öney-kavga aklıma geldi hatta tınılar bile çağrıştırdı.dinletir ama aradan sıyrılmak önemli hatırlanmak,bilinmek.malum indie de rekabet çok fazla hem yerli hem yabancı piyasada.


  • natallica  (31.05.19 14:39:55) 
sesiniz aydilge'nin sesine benziyor. aydilge'nin sesi cok ozel bir sestir.

baslarda sesiniz ve muzik uyumlu gidiyor. sonra ikisi de beraber caliyor. bu yuzden muzik sesinizi biraz bastirmis sanki.
  • Leonardo~Da~Vinci  (31.05.19 14:57:45 ~ 15:05:09) 
dinlediğim bir müzik türü değil ama parça gayet güzel, piyasada "şarkıcıyım" diye gezen çoğu kişinin yaptığı işlerden kat kat kaliteli.

Umarım hakettiğin yerlere gelirsin.
  • kimlanbu  (31.05.19 15:19:10) 
güzel ben beğendim, layk, kalp


  • ilkot  (31.05.19 15:30:36) 
Beğendim, Abone oldum, Yenilerini bekliyoruz efendim.


  • Mirket  (31.05.19 18:52:28) 
Listemde <3


  • eksi sozlugun tatli insani  (31.05.19 19:31:29) 
Çok teşekkür ederim:) aydilge’ye benzetenler çok oldu daha önce de bu arada. Bir de normalde çok daha tizden söylüyorum, ancak bu şarkı özelinde bayağı pesleştiğim için nakaratlar kaybolmuş olabilir. Yine de beğenilmesine sevindim. Tür ve ton mevzularına daha dikkat edebilirim bundan sonra, tekrar teşekkürler:)


  • mirror of erised  (31.05.19 23:57:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.