[]

kütahya sahibinden öğrenciye hilton karşısı geniş 3+1

öğrenciye, aileye ve ofis kullanımına uygun,
- şehrin en canlı caddesi olan atatürk bulvarı'nda hilton garden inn karşısında,
- vazoya 1 dk mesafede, merkez otobüs ve minibüs duraklarının yanında,
- 3 odası da geniş, toplam 140 m2, balkonlu, 2 wcli
- içi yenilenmiş ve oturmaya hazır durumda (boyalı, laminant parke, pvc doğramalar, çelik kapı, duşakabin)
- kombili (kartlı sistem)
- ara kat, iki cepheli, aydınlık ve ferah

daire 1 haziran'da boşalacak olup, bu tarih itibariyle gösterilebilecektir.

950 tl depozito alınacaktır. abonelikler kiracı üzerine yapılacaktır. (sadece elektrik, su ve doğalgaz kartlı sistem zaten)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.