[]

ingilizceyi geliştirmek için podcast tavsiyesi

bu yaz ingilizceye biraz ağırlık vermek istiyorum ve podcast dinlemeyi farklı açılardan çok önemli görüyorum. podcastin transkripti olması benim için gerçekten önemli, buna sahip podcastleri araştırdığımda ya dil öğreneneler için çok temel düzeyde içerikler ya da insanı dinlerken sıkacak haber anlatımları vs. buldum.

15-25dk civarı, orta seviye, dinlerken bir şeyler öğrenme motivasyonu da uyandıracak ve transkripte sahip olan bir podcast serisi biliyor musunuz?


 
  • fortisvita  (27.05.19 17:58:52) 
cnn'in her gün yayınladığı cnn10 bence anlattığınıza birebir uyuyor. upper intermediate ile advance arası bir seviyesi var.


  • yazgisiz infaz  (27.05.19 18:31:22) 
  • bagcivan  (27.05.19 19:51:49) 
-Luke english podcast
-Stuff you should know

  • adwokat  (27.05.19 22:07:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.