[]

28 mayıs çıkuşlı bulgaristan burgas tatili

Evet gençler , 28mayıs günü istanbuldan aracımla bulgaristana iş seyahati için gidiyorum. Cumartesi öğlen yurda dönüş yapılacak. 2 odalı residans ev ayarlandı. Yeşil pasaportu olan ve bana tatil arkadaşlığı yapmak isteyen, burgası görmek ve gezmek isteyen birileri varsa, yol masrafı + 4 gün kalış için 200 tl gibi küçük bir rakamla bana katılabilir. Aracım 2018 model mercedes. Tercihen üniversite mevzunu ve benim yaşlarıma yakın olursa daha iyi anlaşırız.

35 yaşında yüksek mühendisim, devamlı yurtdışı gezilerim oluyor.

İlgilenenler yazabilir.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.