boya badana sıva tadilat (;

merhaba evi dökülenler,yaz geldi boya yapalım diyenler, ya da evinde ufak tefek değişiklik isteyenler...
Bütün bu işlerinize talibim arkadaşlar.
Usta değilim ama usta kadar iyi yapabiliyorum işin ustası 2 günde teslim ederse ben 4 günde edebilirim gibi farklılıklar var sadece diğer bir farkta tabiki fiyatlandırmaları...
Peki neler yaptım daha önce bu konuda... biri Ayvalık’ta iki katlı bir rum evi tadilatı sonrasında beğenilen bir air bnb evi oldu burası dekoru sayesinde.. diğeri istanbul’da beyoğlu’nda yine eski tarihi bir binada harabe olan bir evi tadilattan geçirmek oldu... banyosuna kadar kendimiz yaptık ve güzel oldu... özetle kiracıysanız ve evinizde ucuza mal etmeniz gereken işler varsa pm pls... detayları konuşuruz
umarım bu duyuru aykırı değildir ve silinmez (: si yu

edit: reklam amaçlı ilk ev baya ucuza yapılacak ama ev sahibi buraya yorum yapmalı sonunda beğendim ya da beğenmedim diye (:

  • gündüz m  (26.05.19 16:26:14)
şehir?

  • mezzosprite  (26.05.19 16:47:09)
pardon en önemli kısmı atlamışım istanbul

  • gündüz m  (26.05.19 16:48:01)
alet edevatin var mi hocam? tam olarak neler yapabiliyorsun?

kara siva? fayans doseme? saten alci? boya? duvar kirma? mutfak montaj? su tesisati?
  • brkylmz  (26.05.19 18:42:07)
var hepsi.. kara sıva evet ama komple ev gibi düşünmeyin daha çok tadilatlık max bi duvar yaptım en son... su tesisatını sıcak kaynaklı plastik borular ile yapıyorum cam mozaik vs dekoratif döşemelerde yapabilirim. iç mekan duvar boyası,resim,kiremit tuğla ise sonradan sıva atılmışsa sıvayı söküp altından çıkan taşı cilalama işleri vs yani daha çok tadilat dediğim gibi inşaat ustası gibi değil (:

  • gündüz m  (26.05.19 18:57:07)
ilanı görünce salonumun duvar rengini değiştirme isteğim oluştu .
en son kendim su bazlı saten boya ile 2-3 kat turuncuya boyamıştım .
o renk kolay kapanır mı ? ne kadara olur falan filan salon sanırım 50 m2
örnek fiyat bilgisi istersem nasıl olur .
  • devilone  (27.05.19 11:27:48)