[]

Kedinin Bağrışmalarımıza Tepki Vermesi??

Selamlar. Sokaktan her gün evimize gelen, gece yatıp sabah giden bir kedimiz var. Bayağı alıştık birbirimize, gelmek istediğinde kapıyı çalıyor falan. Bugün hatunla bağrıştığımızda aramıza girdi, miyavladı falan. Akşam da telefonda biri ile bağrışırken yanıma geldi, kolumu zarar vermeden ısırdı. Ne zaman sesimi yükseltsem yanıma gelip mahzun mahzun bana bakıyor.

Böyle bir şey olabilir mi gerçekten? Yoksa ben mi böyle bir anlam yükledim?


 
olur. kedim annem de babam da telefonda konuştuklarında seslerini yükselttiği anda saldırıyor. kıyamam ya bağrışmaya bile böyle tepki veriyorsa inanılmaz korumacı bir şey olsa gerek garibim. aman hanımınızla fiziksel şakalaşmaya falan girmeyin yanınızdayken ağzınızı yırtar elinize verir.


  • amugochi  (25.05.19 23:55:30) 
Böyle bir şey olabilir. Benim evdeki de yüksek sese ve tartışmaya böyle tepki veriyor. Huzur istiyor hayvan.


  • siyah noktali film  (25.05.19 23:56:06) 
yüksek seslerden kavgalardan rahatsız oluyorlar.


  • prizmatik  (26.05.19 00:01:48) 
Sanırım karakterine göre değişiyor :) Bizimkinin bizim bağırışmalara tepkisi genelde kalkıp başka odaya gitmekle oluyor :D Isırdığı tek zaman kıskançlıı tuttuğunda oluyor.


  • superfluid  (26.05.19 00:15:08) 
Olur olur. Bizde de tartisma oldugu zaman taa obur odadan kalkıp geliyo kapidan dik dik bakiyo.


  • rayde  (26.05.19 12:04:49) 
Olabiliyor. İki kedimiz var birisi böyle bir şey olduğunda kalkıp sessiz bir yere gidiyor. Diğeri söylene söylene gelip gözümüzün içine bakıp kafasını bize sürtüyor.


  • FAtE  (27.05.19 09:08:33) 
Ben çocukken çok ağrılı regl dönemlerim olurdu. İnler, bağırırdım. Canım kedim de gelir beni döverdi. Kes sesini der gibi.


  • SiyamkedisiZorro  (27.05.19 09:53:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.