[]

Üniversite Sınavına Girecek Olan Bebeler

Sorular testmiş, çok da şeyyapmayın.

Gelip para veriyonuz odaklanamıyorum diye, kaygı çıkıyor. Benim zamanımda ilaç mı vardı, hehheeey yavrum heey!
Sosyal mesaj: Odaklanamıyorsanız psikiyatra gidin tabi lan, belki beyindeki birtakım zımbırtıların eksikliğindendir. Bir de lütfen 29 senelik psikiyatra "ilaçlar kötüymüş, yutub dedi" demeyin, sonra "psikolog suratıma suratıma güldü" diye ağlıyorsunuz.

Neyse hastalıktan kırılıyorum diye çok kötü hissediyorum, bari yattığım yerden sızana kadar işe yarayım.
Yirmi küsur gün kaldığını biliyorum, özelden yazarsanız sanal dünyanın elverdiği kadar yardımcı olabilirim.
Sadece o yolları aşırı zor geçirmiş ve şimdi ergen tayfayla çalışan biri olarak genel sınav kaygısı hakkında yüzeysel bir yardım edebileceğimi düşünüyorum.

Bu arada hayır, kapı çarpınca aileniz haklı olduğunuzu falan anlamıyor. Ayrıca otobüsün ortasında Yeşilçam filmi çeker gibi birden arkadaşlarına arkasını dönüp ağlamaya başlayan ergen, seni de kabul ederim.
Bu duyuruyu sadece "yardım lazımsa yazın" diye açabilirdim ama yo, illa uzatıcam.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.