[]

annemin pazardaki peynircisi bana koca bulmuş

dalga geçecekleri şimdiden dışarı alalım.

peynirci teyzeyi yıllardır tanıyoruz, çocukluğumdan. esaslı kadındır. yaş tahtaya basmaz, boşa kürek çekmez.

bana 3 tane koca bulmuş (amiyane tabir ama işin özeti bu). biri olmazsa biri olur diye tanıştıracak beni adaylarla.

ben böyle işlere pek sıcak bakmazdım ama aşkla sevginin nereden geleceği belli olmaz bu kader oyunu hayatta... inancım ve tutumum bu yönde.

önceki duyurumda da uzun süredir aşksız olduğumdan bahsetmiştim. yoğun iş hayatıyla birlikte de kısmet bulamıyorsunuz (evet güzel de olsanız, alımlı da olsanız bazen olmaz... biz kızlar da bazen yalnız kalabiliyoruz ya da tercih ediyoruz. uzun mesele...). üstelik evlilik karşıtıydım da. ancak hastalık, yalnızlık gibi konularda bir hayat arkadaşı lazım. yalnızlık Allah'a mahsus diye düşünmeye başladım son zamanlarda.

bu durumda

1. yaptığım/yapılan şey size ne ifade ediyor?
2. sizin de bu tarz olumlu/olumsuz tecrübeleriniz oldu mu?
3. tavsiyelere açığım.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.