[]

1 Aylık Yavru Kedi Sahiplendirme (İstanbul)

Dün Yeşilköy sahilde, yaklaşık 1 aylık bir erkek kedi buldum. Saatlerce civara bakmam rağmen annesini bulamadım; belli ki şunun bunun peşine takılıp kaybolmuş hayvancağız. Eve getirdim ben de... Oyuncu(ama yaramaz değil), insan canlısı, iştahı açık(ıslak mama yiyebiliyor), tuvaletini kuma yapan, bakımı anlamında kendini kurtarmış güzel bir kedi. Maalesef evim açık mutfak ve 1+1 olduğu için ve ayrıca tüm gün işte olduğumdan evde yalnız bırakamayacağım için onu sahiplendirmek zorundayım. Veterinere götürüp muayenesini yaptırdım, hiçbir sağlık sorunu yok. Ayrıca iç-dış parazit ilaçlarını da uyguladım.

Güvenle verebileceğim birisi çıkarsa çok memnun olurum. Bir müddet ilan yukarıda kalırsa müteşekkir olurum...

Fotoğraflar: drive.google.com

Video: www.youtube.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.