[]

İngilizce öğrendiğimde ne olursa "keşke daha önce öğrenseymişim." derim?

umarım anlatabildim, teşekkürler.
 
sırf dil nedeniyle çok daha iyi maaşlı bir iş bulunca olabilir mi? :)


  • tabirimekruh  (24.05.19 22:42:43) 
Yabancı kız arkadaş / erkek arkadaş belki ? :)


  • carmenta  (24.05.19 22:44:24) 
bilimle ilgilenmeye başladığında. ilk aklıma gelen cevap.


  • dismainpula  (24.05.19 22:53:43) 
sırf redditte kaynaşmak için bile öğrenilir :d


  • bahoho  (24.05.19 23:11:39) 
yurdisina gocebilirsen


  • hot potato  (24.05.19 23:22:53) 
Bence pişmanlık olmaz. Sadece sağladığı faydalardan keyif duyulabilir. Mesela altyazısı olmayan bir filmi veya videoyu izleyebilmek. Bir konuyu araştırırken kolayca bilgiye ulaşabilmek. İş başvurusu yaparken iyi derece ingilizce bilgisi arayan ilanlara rahatça başvurabilmek. Tabi öncesinde belgelemek lazım.

Sonuçta bir anda hayatı mükemmelleştiren bir hamle değil. Ayrıca öğrenme süreci zaman alacağı ve öğrendikçe bilmediklerinizi de farkedeceğiniz için anlık bir duygu hissetmezsiniz.
  • the coon  (24.05.19 23:57:24) 
türkçeye çevrilmemiş kitapları okumaya başladığında


  • olaylar olaylar  (25.05.19 00:22:21) 
- yabancı haber sitelerini takip edilmek.

- film ve dizi yapımlarını ingilizce altyazılı izleyip, kelime oyunlarını ve göndermelerini anlayabilmek.
  • put it in your appropriate place  (25.05.19 01:34:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.