[]

Daha şık görünsün diye cv'ye arka plan eklemek istiyorum.

Sağ üstte fotoğrafım var. Ona uygun olacak şekilde bir filigran örneği arıyorum. Nerede hazırlayabilirim yahut bulup paylaşabilecek olan var mıdır?

Arka plan derken kastettiğim şöyle bir şey:
eksiup.com

Bunu nasıl yapabilirim?

 
Tam örnekteki gibi arıyorsanız tasarım olarak kötü. Cv ye uygun değil bir defa, hem dikkat dağıtıyor hem okunurluğu azaltıyor.

Yine de söyleyeyim,
Wordte tasarım sekmesinde bir yerlerde olması lazım bu tarz şeyler
Googleda a4 design png falan yazarsanız da çıkar.
Freepik sitesinden de bulabilirsiniz.
  • senolll  (24.05.19 02:35:06) 
(www.canva.com) bir suru ucretsiz guzel taslak var. Orada yapabilirsiniz.


  • Jjose  (24.05.19 03:58:16 ~ 04:03:26) 
cv nin ne kadar şık olduğu o kadar önemsiz ki.. yani çok önemsiz, nasıl anlatsam bilemiyorum.


  • benaslinda  (24.05.19 10:29:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.