[]

Spor programı

Her gün spor yapıyorum,1 saat koşu yaklaşık 7 km ,500 kcal şeklinde sonra 20 şer dakika bisiklet çalışıyorum.Pilim bitiyor.Eve geldiğimde tartılıyorum kg vermişim 1 haftadır yerimde sayıyorum.Diyet yapıyorum ama takılı kaldım lanet kg da programı daha nasıl etkin hale getirebilirim?
 
alınan kaloriyi azaltarak.


  • biravekahve  (22.05.19 22:51:08) 
Aynı şeyleri yaptığınızda vücut bir süre sonra yaptığınız hareketlere adapte oluyor ve daha efektif şekilde enerji harcamaya başlıyor. Yıllarca süren evrim sonucunda vücudumuz enerjiyi olabildiğince saklamaya çalışacak şekile gelmiş. Siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın aynı şeyleri yapığınız sürece kilo vermeniz zorlaşacaktır.

Bunun yerine ağırlık çalışarak kas kütlesini artırmak ve bununla birlikte yağ yakımını artırmak en kolay çözüm. Bunun haricinde HIIT gibi yüksek efor sarfetmenizi gerektirecek programlar vücudu acil bir durum olduğu düşüncesine sokup hızlı yağ yakmanızı sağlamakta.
  • synthetic a priori  (22.05.19 22:53:25) 
Low carb ve ketojenik diyeti araştırın. Ayrıca antrenman olarak tabata hiit programlarına bakın, kendinize göre programlar bulabilirsiniz.


  • defansif orta saha  (22.05.19 23:20:46 ~ 23:21:10) 
arada hiit dene, programına ağırlık çalışmaları koy (illa gym'e gitmen gerekmiyor, squat, lunge tarzı şeyler yapabilirsin) ve yediklerinin kalorisini say. düşündüğünden fazla yediğin için de kilo vermiyor olabilirsin. eve geldiğinde kilo vermiş gözükmen normal çünkü terleyip su atıyorsun. bir de çat diye farkı göremiyorsun. her gün tartılırsan sonucu göremediğin için moralin bozulabilir. 2 haftada 1 filan tartılabilirsin.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.05.19 02:23:28 ~ 02:25:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.