[]

Marka vekilliği sınavına girmiş olanlar

PEM’in hazırlık kitabından çalışıyorum. Ancak çok kapsamlı bir kitap zaman gerekli. Burada sadece “sunum” diye geçen kutucuklara iyi bir şekilde çalışsak yeterli olur mu, yoksa kitabın devamındaki mevzuat kısmını da mı yalayıp yutmak gerekiyor?
 
mevzuat kısmını yalayıp yutmak gerekiyor.

özellikle doğrudan mevzuat sorusu değil, "şu tarihte şu olduysa son tarih nedir" formatlı sorular çok gelir. 2017 sorularına bakın.
  • babilbaligi  (20.05.19 12:40:09) 
Soruya kaynak olacak ama pem’in 2019 sınavı için kaynağı çıktı mı yoksa eskisinden mi çalışıyorsunuz?


  • karsiyakaliyiz  (20.05.19 14:26:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.