[]

Fransızca zor bir değil mi?

Daha önce kurs aldım, temelim var ama konuşulanları anlayamıyorum bir türlü. Konuşulanları anlayacak orta seviyeye gelmek için kaç yıl harcamak lazım. Var mı kendi kendine çalışıp bu dili öğrenen biri?
 
Fransızca izleyin filmleri dizileri vs netflix üzerinden her zaman fransızca dublajlı izlerim çok yararı oluyor kulak alışıyor artık.


  • Boris  (19.05.19 20:12:13) 
okuduğunu anlama ile dinleme farklı yetenekler. o yüzden sınavlar reading writing listening diye ayrılıyor. türkiyede de ilkokuldan itibaren ingilizce öğreniyoruz ama konuşmaya ya da iletişime gelince düşündüğün kadar kolay olmuyor. o yüzden Boris+1


  • sttc  (19.05.19 20:46:50) 
fransızca zor bir dil gerçekten. oralarda yaşamadan zor bence öğrenmek.


  • mikahakkinen  (19.05.19 21:06:10) 
Ogrenilir ama duzenli bir sekilde haftada 4-5 gun 2-3 saat vermek lazim, yoksa sadece kursla haftada bir iki saatte 50 senede bile farketmez.


  • hot potato  (21.05.19 17:27:26 ~ 22:00:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.