[]

münih'te kalacak yer arıyorum

arkadaşlar münih'e gidiyorum doktora için ve kalacak yer arıyorum. bu konuda her türlü bilginize muhtacım.

bir de şimdi konuştuğum biri var, arkadaşım yönlendirdi, kiracı arıyormuş, ben temmuzda gelicem ama haziran kirasını da öderim dedim. yeter ki bir yer bulayım yani ama gelince ödeyebilirim dedim. şu an param yok zaten.
bana, haziran için bu hafta, temmuz için de haziran 15'te gönderebilir misin yazmış. ama ben gitmeden para göndermek istemiyorum.

 
Ne kadar güvenilir o kişi bilmiyorum ama çok dolandırıcı var. Bütçeniz el veriyorsa özel yurtlara yazın 600 euro civarına oda bulunabilir belki oralarda.


  • hkaan  (19.05.19 17:17:37) 
Kesinlikle evi fiziksel olarak görmeden para vermeyin, bu konuda çok fazla dolandırıcılık var. Bir diğer türü de ev için sırada çok kişi var diyip kapora istemeleri, aman dikkat.

Önerilen bir method sizin ev arıyor ilanı vermeniz. Özellikler yerel gazetelere verin diyorlar. Çoğu zaman her ev ilanına günde yüzlerce kişi başvurduğu için bazı ev sahipleri o ilanlara bakıp kendi iletişime geçiyormuş.
  • Haldamir  (19.05.19 17:25:08) 
Sozlesme yapacaksiniz, bu kadar basit. Sozlesme olmadan para da olmaz. Ben iki kez, evi gormeden Türkiye´den boyle oda kiraladim. Depozitoyu ve kirayi yatirmistim gitmeden once.


  • buf-e kür  (19.05.19 17:56:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.