[]

Yaralı martınin akıbeti

Merhaba,

Dün gece sahilde yaralı(ayağı kırılmış) martı bulduk. Veterinere götürdük ama kendisi ameliyat röntgen vs derken 2bin liralık fatura çıkardı biz de bari bugünü çıkarsın serum yapın dedik(onun da parasını aldı ya neyse) sonra belediyeyi arayacağını gelip alcaklarini söyledi. Belediye bu hayvanla ilgilenecek mi gerçekten ?


 
Belediyeye göre değişebilir belki durum ama deneyimlerime bakarak ilgilenmediklerini söyleyebilirim. İstanbul'un birçok değişik belediyesine martı, karga, kedi, köpek gibi değişik hayvanlar için başvurdum ama hiçbirinden bir dönüş alamadım. Hepsi tabii ki ''Hemen geliyoruz belirttiğiniz yere, iyileştireceğiz.'' diyor telefonda ama bir sonuç elde edilemiyor.


  • whyamy  (19.05.19 11:19:01) 
büyükşehir belediyesi geliyor (istanbul). benzeri bi durum başıma gelmişti de adres teyidi için aramışlardı ordan biliyorum.


  • pide  (19.05.19 11:36:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.