[]

Rusça

ogrenmesi cok zor dillerden midir? udemyden baslamayi dusunuyorum hazir indirim varken
 
Evet zor. Birçok istisnaya sahip dillerden.hem sondan eklemeli hem eril dişil ekler alfabe farklılığı girince haliyle


  • neysene  (17.05.19 14:34:16) 
seni bu dili öğrenmeye iten motivasyon ne kadar yüksek ise o kadar kolaylaşıyor fakat örneğin ingilizceye göre çok daha zor.


  • heidi'nin dedesi  (17.05.19 16:16:50) 
4 ay rus bir arkadaşımdan tamamen zevkine bire bir ders aldım. Şunu diyebilirim ki rusça öğrenmek için 1 ömür yeterli değil.


  • adwokat  (17.05.19 18:03:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.