[]

istanbulda elektrik su vs ustune alma

butun faturalari uzerimize almak totalde ne kadara mal oluyor bize asagi yukari? bir de bu islemler kac gun surer? tskler turkiye
 
kiracı mısınız ?
kiracıysanız tesisat numaralarını biliyorsanız edevletten halledebiliyorsunuz hepsini.elektrik su 1 gün doğalgaz 3-4 güne açılıyor.
tesisat no'ları bilmiyorsanız da yarım gün sürüyor gidip başvurmak.
dask ve kira sözleşmesi zorunlu
  • kitik  (16.05.19 13:39:58 ~ 13:43:27) 
sifir daire degilse 300-400 tl. sifir daireyse iski'ye baglanti ucreti oduyorsun(onun geri odemesi yok ev sahibinin odemesi gerekiyor).

dogalgazi unutmusum o da 400-500tl gibi bir seydir.
  • seksli harf  (16.05.19 13:41:53 ~ 13:42:55) 
Bin lira civarı, bir günde halledersin, taksit imkanı var. Ama hizmetin açılması veya karşı tarafi ilgilendiren diğer işlerin tamamlanması üç dört günü bulur.


  • yesil basli govel santor  (16.05.19 14:31:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.