[]

Amazon Video üyesi olunca Twitch Prime'a bedava üye mi olunuyor?

Zamanında Office, Community, Seinfeld gibi izlemediğim klasik dizileri izlerim diye Amazon Video'ya üye olmuştum ilk 6 ay 3 euro, sonra aylık 6 euro şeklinde. Demin de bi şey için twitch prime'a bakıyodum. En kötü deneme sürümünü kullanıp sonra çıkarım diye ama eğer yanlış anlamadıysam amazon video üyeliği ikisini de mi kapsıyor? Twitch'in Amazon'un olduğunu biliyorum ama bu olaya tam hakim değilim. Bilen varsa açıklayabilir mi? Normalde çok da twitch izleyen biri değilim ama bazı kanallar eski videolarını sadece aboneler izleyebilsin diyor ya da bazı durumlarda abone olmak işe yarıyor.
 
evet öyle.


  • king lizard  (16.05.19 12:42:48) 
evet


  • dismainpula  (16.05.19 13:08:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.